rekreačné objekty na predaj Čaňa

Právě procházíte nabídku rekreačné objekty na predaj Čaňa pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreačné objekty na predaj Čaňa Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreačné objekty na predaj Čaňa a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreačné objekty na predaj Čaňa

Lépe získat rekreačné objekty na predaj Čaňa se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreačné objekty na predaj Čaňa neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreačné objekty na predaj Čaňa v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreačné objekty na predaj Čaňa je vždy velký zájem.

Ďalej sa v kategorii nachádzajú:

chaty Čaňa (predaj chaty Čaňa, ), chalupy Čaňa (chalupy na predaj Čaňa, ), zemědělské osedlosti Čaňa (predaj zemědělské osedlosti Čaňa, ), takže vyberat možete v množstva roznych nehnutelností.

Hledat jinde rekreačné objekty na predaj Čaňa ?

Pokial chcete zpresnit vyber rekreačné objekty na predaj Čaňa zkúste iné mesto než vybraté rekreačné objekty na predaj Čaňa Vam nevyhovúje, zkústě si svoju nehnutelnost vyhladať v libovolnej lokalite:

ADOMIS - Predáme chatu Čaňa s vlastným mólom

Chata, zastavěná: 52 m2, stav: Samostatně stojící, stav: Velmi dobrý

Čaňa, Čaňa

36 500 Euro/obj.
TOPlist

ADOMIS - predám záhradku s chatkou v obci ČAŇA

Chata, stav: Samostatně stojící, stav: Dobrý

Čaňa, Čaňa

20 000 Euro/obj.
TOPlist

Rybarska chatka-čana

Chata, stav: Samostatně stojící, stav: Velmi dobrý

nova cana, Čaňa

21 000 Euro/obj.
TOPlist

Zahrada-čana-taiwan

Chalupa, stav: Samostatně stojící, stav: Dobrý

Taiwan, Čaňa

16 500 Euro/obj.
TOPlist


TOPlist